Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Repki - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Magazyn klimatyzowany Chruszczewka Włościańska

Chruszczewka Włościańska(Repki + 27 km)

3 700 000 zł1 250 m² 2 960 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy Chruszczewka Włościańska (okolice Sokołowa Podlaskiego) Do pilnej sprzedaży oferuję funkcjonalny, doskonale utrzymany obiekt magazynowo - biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł573 m² 2 408,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:648 m²

Na sprzedaż kamienica w centrum Łomży ul. Wojska Polskiego 21 Na sprzedaż wyjątkowa kamienica o powierzchni użytkowej 573 m zlokalizowana przy jednej z głównych ulic miasta ul.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Chruszczewka Włościańska

Chruszczewka Włościańska(Repki + 27 km)

3 700 000 zł1 100 m² 3 363,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 100 m²

Na sprzedaż prezentujemy obiekt produkcyjno-handlowy z zapleczem biurowo-socjalnym, położony w miejscowości Chruszczewka Włościańska (gmina Kosów Lacki, powiat sokołowski). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kolno

Centrum,Kolno(Repki + 50 km)

1 250 000 zł300 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:410 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w samym sercu Kolna Plac Wolności 13, działka nr 2096 o powierzchni 410 m. To gotowy produkt inwestycyjny, który już dziś generuje dochód,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy Łomża

Stare Miasto,Łomża(Repki + 32 km)

1 800 000 zł700 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż kompletny zakład obróbki drzewnej, zlokalizowany około 15 minut od Łomży, w którym przez lata produkowane były domy z bali eksportowane na rynki całego świata. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Goworowo

Goworowo(Repki + 14 km)

400 000 zł953 m² 419,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Budynek biurowo-usługowy w centrum. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 445/3, 754 o łącznej powierzchni 1100 m oraz prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn ogrodzony, ul. 11 Listopada

Mordy(Repki + 22 km)

950 000 zł311 m² 3 054,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala magazynowa Mordy (woj. mazowieckie) Cena: 950 000 zł Kontakt:   Lokalizacja: mordy, województwo mazowieckie, powiat siedlecki ok. 18 km od Siedlec ul. 11-go Listopada Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy Krześlin

Krześlin(Repki + 17 km)

1 795 000 zł362,85 m² 4 946,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący